Apie būsto paskolas dirbantiems užsienyje

Vis daugiau emigrantų grįžta atgal į Lietuvą. Būstas Tėvynėje - natūralus noras praleidus ilgesnį laiką dirbant užsienyje. Iki šiol lengvai palyginti skirtingų būsto paskolų pasiūlymus ar tuo labiau sėkmingai gauti būsto paskolą geriausiomis sąlygomis emigrantams nebuvo lengva. Prie to prisidėjo ir papildomi reikalavimai būsto finansavimui ir kreditams susijusiems su nekilnojamuoju turtu, kurie yra keliami užsienyje dirbantiems lietuviams.

Vienas didžiausių pasikeitimų, įsigaliojusių nuo 2017 metų, yra bankų atsisakymas suteikti būsto finansavimą dirbantiems užsienyje, jei jie savo pajamas gauna ne eurais, o kita valiuta. Dėl galimo valiutos nuvertėjimo ir su tuo susijusių rizikų, tokiais atvejais bankai atsisako suteikti būsto paskolą.

Tai nereiškia, kad ne eurais pajamas gaunantys asmenys negalės gauti paskolos būstui: dalis kredito unijų suteikia finansavimą būsto įsigijimui ne tik eurais (EUR), bet ir svarais sterlingais (GBP), Švedijos (SEK), Norvegijos (NOK) ir Danijos kronomis (DKK), Lenkijos zlotais (PLN) ir JAV doleriais (USD) pajamas gaunantiems asmenims. Kitaip nei bankai, kai kurios kredito unijos taip pat palieka atvirą galimybę suteikti būsto paskolą ir asmenims pajamas gaunantiems kitomis valiutomis.

HipoBank.lt padės visiems emigrantams gauti būsto paskolą Lietuvoje. Mes atsakysime į visus jūsų klausimus, paaiškinsime jūsų galimybes ir galiausiai atliksime visą darbą už Jus - jums reikės tik uždėti parašą ant būsto paskolos sutarties!

Dažniausiai užduodami klausimai