Ko galite tikėtis

Būsto paskolos refinansavimo nauda

Toli gražu ne visi supranta refinansavimo teikiamos naudos ir jo privalumų. Įvertinkite juos:

About Image

Mažesnės palūkanos

Refinansavimo tikslas - užtikrinti, kad jūsų mokamos būsto paskolos įmokos būtų mažesnės, o mokėjimai - patogesni ir pritaikyti dabartinėms jūsų aplinkybėms.

About Image

Viena įmoka per mėnesį

Refinansavimas naudingas ne tik, kai rinkoje būsto paskolos palūkanų norma yra mažesnė nei ta, kuri įrašyta jūsų sutartyje. Refinansavimas naudingas ir kai turite daugiau nei vieną įsipareigojimą (pvz. greta būsto paskolos ir vartojamųjų kreditų). Refinansuodami paskolas galėsite pakeisti visas mokamas įmokas į vieną.

About Image

Nesugaišite laiko

Būsto paskolos ir kitų įsipareigojimų refinansavimas gali būti sunkus ir varginantis procesas. Tačiau šį darbą patikėdami HipoBank, jūs galėsite sutaupyti ir mokėti mažesnes įmokas nieko nedarydami!

Ką reikia žinoti, prieš refinansuojant būsto paskolas?

Refinansavimas gali ir nesuteikti tokios teigiamos naudos, kokios tikitės, jei refinansuodami savo įsipareigojimus neatkreipsite dėmesio į svarbias detales. Paskolą refinansuojant su tarpininko pagalba jums nereikės dėl to sukti galvos. Bet jei nuspręsite savo būsto kreditą refinansuoti patys, būtinai atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  • kokia yra reali naujos paskolos (refinansavimo) paėmimo kaina;
  • ar naujai pasiūlytos sąlygos iš tikrųjų yra geresnės, o mokėjimai – mažesni, nei senos būsto paskolos likučio padengimas;
  • ar reikės mokėti kompensaciją senos paskolos davėjui už išankstinį paskolos grąžinimą;
  • kiek laiko sugaišite tvarkydami visus refinansavimui būtinus dokumentus ir ar tai atsipirks galutiniame rezultate.

Tik tiksliai įvertinę dabartinės paskolos likučio mokėjimus ir palyginę juos su realia naujos paskolos (refinansavimo) kaina jūs galėsite tikėtis didžiausios naudos.

Detaliau su refinansavimo kaštų ir naudos analize galite susipažinti Lietuvos banko Kredito ir draudimo paslaugų priežiūros skyriaus vyr. teisininkės Justinos Tarasevičienės paruoštame video įraše: 

image
# Susisiekite

Mūsų kontaktai

    Dažniausiai užduodami klausimai