Sužinokite, kiek galite pasiskolinti

Būsto paskolos skaičiuoklė

Norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad būsto paskolos skaičiuoklė pateikia tik preliminarius rezultatus. Paskaičiuotos paskolos sąlygos gali neatitikti realybės. Mūsų klientų patirtis rodo, kad skirtumas tarp skaičiuoklėje nurodytos galimos paskolos sumos ir realiai banko pasiūlomo finansavimo gali siekti iki 20%. Didžiausią neatitikimą gali pajausti dirbantys pagal individualią veiklą, verslo liudijimą ar gaunantys kitas, su darbo santykiais nesusijusias pajamas. Bankai pritaiko individualius koficientus tokioms pajamoms, kurie nėra iš anksto žinomi, todėl negali būti įtraukti į paskolos skaičiuoklę.

Nepaisant to, kurdami šią skaičiuoklę mes integravome didžiųjų bankų – Swedbank, Luminor, SEB ir Šiaulių banko – kredito unijų bei kitų finansavimo įstaigų būsto paskolų skaičiuoklių formules, kad pateiktume kuo tiksliau realybę ir mūsų klientų patirtį atitinkančią skaičiuoklę.

Norėdami detalesnės pagalbos vertinant savo situaciją ir galimybes gauti finansavimą būstui įsigyti, galite kreiptis į mus. Detalesnės informacijos ir kontaktų ieškokite čia: būsto paskolos.