Būsto atnaujinimo paskola

Vartojimo paskola namams – tai ne vienos paskirties įsipareigojimas, kurio prisiėmimas reikš finansinę naštą. Tai – lanksti paskola su protingomis palūkanomis ir lanksčiomis sąlygomis. Paskola būsto remontui suteikiama su mažesnėmis nei vidutinėmis vartojimo kreditų palūkanomis, o sąlygos – dar lankstesnės. Skolinantis susiremontuoti ar atsinaujinti savo būstą nereikės palikti jokio užstato ar mokėti pradinio įnašo. Todėl tai taip pat puikus papildymas būsto paskolai, jei įsigijus nuosavus namus iš karto reikalingas ir jų įsirengimas ar remontas.

Nebeatidėliokite būsto remonto ar namų atnaujinimo: nauji baldai ar buitinė technika, remonto ar statybos darbai, interjero ar kiti pokyčiai – visa tai yra ranka pasiekiami su būsto remonto paskola.

Paskolos būsto remontui sąlygos

About Image

Palūkanų norma

  Gauti vartojimo paskolą namams galite vos nuo 3.9% metinių palūkanų.
About Image

Paskolos suma

  Galėsite pasiskolinti nuo 100 iki net 25 000 eurų.
About Image

Maksimalus lankstumas

  Remontuokite būstą be vargo - gaukite paskolą be jokio užstato ir be jokio pradinio įnašo.
About Image

Būsto remonto paskola Jums pasitarnaus, jei:

 • Norite laisvės naudojant lėšas būsto remontui
 • Norite pasiskolinti be užstato
 • Norite laisvai įgyvendinti interjero sprendimus
 • Norite mokėti protingas palūkanas
 • Ką tik gavote būsto paskolą dar neįrengtam būstui
 • Reikia įsigyti naujus baldus ar kitaip atnaujinti namus

Dažniausiai užduodami klausimai

Tai yra vartojimo paskola namams, kuri nėra surišama su konkrečiu pirkiniu. Sudarius sutartį bankas perveda sutartą sumą į jūsų banko sąskaitą, o gautas lėšas jūs galite panaudoti savo nuožiūra: būsto įrengimui, namų atnaujinimui, statybos darbų finansavimui, renovacijai ir t.t.

Taip, šiuo metu bankai siūlo gauti tokią paskolą su įvairiomis nuolaidomis: mažesne metine palūkanų norma, galimybe atidėti kredito įmokas, per 60 dienų paskolą grąžinti be jokio pabrangimo ir t.t. Konkrečių pasiūlymų ir jų sąlygų galite ieškoti bankų interneto svetainėse.

Taip, visi būsto paskolos davėjai taip pat teikia būsto remonto ir kitos paskirties vartojimo paskolas namams. Imant paskolą būstui taip pat galima susitarti ir dėl papildomos paskolos būsto įrengimui ar remontui.