Paskolos su turto įkeitimu – galimybė pasiskolinti geriausiomis sąlygomis ir gauti didesnį finansavimą. Būsto paskolos yra viena iš tokių paskolų variacijų. Tačiau įkeisdami turtą jūs galite pasiskolinti ne tik būstui įsigyti. Paskola su užstato – tai būdas gauti pigesnę paskolą vartojimui, kurios lėšas galėsite panaudoti savo nuožiūra, bet kokioms reikmėms.

Tai nėra kreditas skirtas būsto įsigijimui. Tam yra atskira būsto paskolų kategorija. Paskola su nekilnojamojo turto įkeitimu yra skirta asmenims, kurie jau turi turtą ir nori jį „įdarbinti“ ir taip gauti pigesnę paskolą nei būtų galima gauti skolinantis be užstato.

Šie kreditai nuo paskolų be užstato skiriasi ne tik metine palūkanų norma. Norint gauti paskolą su turto įkeitimu, Jums reikės:

  • Atlikti nepriklausomą nekilnojamojo turto  vertinimą, jei kredito vertė sąlygojantį tokį veiksmą pagal kredito įstaigos reikalavimus;
  • Apdrausti įkeičiamą turtą visam paskolos sutarties galiojimo laikotarpiui.
About Image

Paskolos su užstatu (turto įkeitimu) privalumai

Paskolos davėjai siūlo daug palankesnes sąlygas, kai skolinamasi įkeičiant turtą. Užstatas padidina paskolos gavėjo kreditingumą, sumažina paskolos davėjo riziką ir taip leidžia bankui pasiūlyti palankesnes sąlygas klientams.

Mažesnės palūkanos

Mažesnė rizika kredito davėjui - mažesnės palūkanos Jums.

Individualiai nustatomos sąlygos

Palūkanų norma ir kitos sąlygos yra derinamos individualiai.

Kredito įmokų atidėjimas

Galėsite bet kada atidėti paskolos įmoką.

Nemokamas išankstinis grąžinimas

Paskolą ar jos dalį galėsite nemokamai grąžinti anksčiau laiko.

Ilgas grąžinimo terminas

Sutartį galėsite sudaryti terminui iki 30 metų.

Paskolos suma - iki 75% turto vertės

Bankai finansuoja iki 75% įkeičiamo nekilnojamojo turto vertės.

Kaip gauti paskolą su turto įkeitimu?

Dažniausiai užduodami klausimai

Paskolos su užstatu sąlygos yra derinamos individualiai, atsižvelgiant į paskolos paraiškos teikėjo kreditingumo, kredito istoriją, gaunamas pajamas ir ketinamo įkeisti turto vertę.

Jums reikės įgyvendinti standartines sąlygas, kurios yra taikomos ir būsto paskoloms. Svarbiausios tarp jų: nepriklausomų turto vertintojų pažyma apie įkeičiamo turto vertę ir turto apdraudimas visam sutarties laikotarpiui.