Privatumo politika

  • Home
  • Privatumo politika

HipoBank.lt (toliau – Puslapio) privatumo politika numato kiekvieno lankytojų privačių asmens duomenų naudojimo sąlygas ir aplinkybes. Puslapio privatumo politika remiasi Lietuvos Respublikos duomenų apsaugos ir kitais susijusiais įstatymais, taip pat Europos Sąjungos reglamentais, kurie yra ratifikuoti Lietuvoje. Taip pat remiamės gerosiomis praktikomis, siekdami užtikrinti maksimalų įmanoma kiekvieno lankytojo anonimiškumą ir duomenų apsaugą.

Slapukų politika

Slapukai yra maži failai, kurie yra išsaugojami jūsų kompiuteryje pagal jūsų duotą sutikimą mūsų slapukų politikai. Tai yra laikini, mažos apimties dokumentai, leidžiantys užtikrinti tinkamą Puslapio veikimą ir atvaizdavimą kiekvienos jūsų apsilankymo Puslapyje sesijos metu.

Puslapyje yra naudojami dviejų tipų slapukai.

Funkciniai slapukai. Tai yra slapukai, kurie yra naudojami tinkamam puslapio veikimui ir atvaizdavimui užtikrinti.

Statistiniai slapukai. Tai yra slapukai, naudojami statistiniais tikslais, siekiant įvertinti kiekvieni lankytojo apsilankymo Puslapyje laiką, veiksmus ir kt. Statistiniai slapukai gali padėti identifikuoti lankytoją pagal jo IP adresą, tačiau dažniausiai jie yra agreguojami, neišskiriant atskirų lankytojų ar apsilankymo sesijų.

Savo sutikimą su mūsų slapukų politika galite bet kada koreguoti, o slapukus iš savo kompiuterio pašalinti per naudojamos naršyklės nustatymus.

Jūsų duomenys

Puslapyje nėra kaupiami jokie jūsų asmeniniai duomenys, išskyrus Jūsų savo valia atsiųstus el. laiškus mūsų nurodytu el. paštu.

Sudarant su mumis tarpininkavimo sutartį, sutartis numato atskirus privačių asmens duomenų apsaugos punktus, kurie užtikrins visų su tarpininkavimo veikla susijusių duomenų saugumą.

Jūsų teisės

Apie Puslapio privatumo politikos atnaujinimą lankytojai yra informuojami šio dokumento tekste.

Dėl savo asmens duomenų, mūsų privatumo politikos ar turėdami kitų susijusių klausimų galite kreiptis į mus žemiau nurodytais kontaktais:

El. paštu: info@hipobank.lt
Telefonu: +370 6 89 20544

Paskutinį kartą Privatumo politika buvo atnaujinta 2022 liepos 15 dieną.